bg
Aksaray esnafi,ürünler,Firmalar,Aksaray firma rehberi,emlak ilanları,Aksarayda,Haber,esnaf haber,

DİF MÜHENDİSLİK

Ereğli Kapı Mah. İpek Yolu İş Merkezi Kat: 6 No: 37 MERKEZ / AKSARAY Merkez/Aksaray
Tel: 382 - 2140066 Cep: 5447658424 Fax: 382 - 2140066
Üye
DİF MÜHENDİSLİK
1496899955_original.jpg

Yetkili Adı
: İHSAN ÖZTÜRK
Adres
: Ereğli Kapı Mah. İpek Yolu İş Merkezi Kat: 6 No: 37 MERKEZ / AKSARAY
Şehir/İlçe
:

Aksaray / Merkez

Telefon
: 382 - 2140066
Cep Tel
: 5447658424
Faks
: 382 - 2140066
Sektörler
: Mühendislik Firmaları
Email
: erhanalan68@hotmail.com
Web
: http://difmuhendislik.com/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1902 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK DİF MÜHENDİSLİK


Hakkımızda

Mühendislik ve Müteahhitlik Hizmetleri Vermek Üzere Kurduğumuz Dif Mühendislik İnşaat Makine Sanayi Tic.Ltd.Şti. Aksaray ve Çevre İllerde Proje Müşavirlik ve Müteahhitlik Alanında Başarılı Çalışmalar Yapmaktadır.Firmamız Fizibiliteden Projelendirmeye,Detay Çözümlerden Malzeme Seçimine Anahtar Teslimi Uygulamalardan İşletmeye Almaya Bakım Onarım ve Dekorasyona Kadar Her Safhada Hizmet Vermektedir.İnşaat Sektörünün En Önemli Gereksinimi Yatırımın Emniyetli Kurum Kimliği Standartlarına ve Şartnamelerine Uygun Hızlı Tamamlanmasını Saglayacak Teknik Elemanlarla Çalışmaktır

 

 

 

 

 

Vizyonumuz

 

 

Gelecekte sağlam temellere oturtulmuş, başarıyla sürdürülebilir büyüme yolunda, Aksaray Dif İnşaat’ı güvenin ve kalitenin aranan markası haline getirmek için çalışmamız ve çok iş yapmamız gerekecek. Hızla ve çok yönlü gelişen, şehirleşen, yapılaşan ülkemizi, inşaat mühendisliği , mimarlık, yalıtım uygulamaları konforlu, estetik,ekonomik, doğal yapıya saygılı binalar kültürüne dayalı dünya standartlarına ulaşan bir gelecek bekliyor. Sosyal, kültürel, ekonomik, teknolojik gelişimin öncü sektörlerden önemli birisi yapı sektörüdür, bu sektör yıllarca gelişmeye, büyümeye, standartlarını yükseltmeye devam edecek. Ülkemizde tüm alt ve üst yapının düzeyi, mimari ve estetik açıdan tarihsel mirasımız olan büyük eserlerin güzelliğine yeni teknolojilerle de o dönemlerin sağlamlığına ulaşacaktır. İşte biz büyük ve güçlenen Aksaray'ın inşasında önemli roller üstleneceğiz. Daha kapsamlı faaliyetlere sistemleşerek, kurumsallaşarak hazırlanıyoruz. Ülkemizin geleceğini aydınlık, gelişmiş, ilerlemiş, yükselmiş olarak hayal ediyoruz ve bu parlak günlerde Aksaray Dif İnşaat olarak, bayrağımızı hep yüksekte tutacağımıza inanıyoruz, bu büyük vizyonun sorumluluğunu taşıyoruz.

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak;esnek yapımızla,öncü ve yaratıcı çözümlerimizle,müşterilerimizin yaşamlarına değer katan,onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır. Üstün geliştirici ekibimiz,müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır.Sürekli yaratıcılığımız sayesinde herzaman farklı olan ve farklı kılan kılan olarak algılanırız.müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız.Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız. Müşterilerimiz açısından fiyat,kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan,iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen ,çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan ,şeffaf yönetilen toplum açısından,çevre ve yasalara saygılı kurumsal kültürdür.

 

 

 

 

Kalite Politikamız

 

DİF MÜHENDİSLİK,geçmişten gelen bilgi birikimi ve sektörel deneyimi ile oluşturdugu 'KALİTE POLİTİKASI'nı, ekip çalışması ruhu ve ilişkilerde samimi ,görevde ciddi yaklaşımı ile uygulamaktadır. Kalite politikasının ana amacı kalite hedeflerine ulaşmak ve en üst düzeyde koşulsuz müşteri memnuniyetini saglamaktır. Bu amaçla DİF MÜHENDİSLİK sektöründe ulusal bazda etkin olmak müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşteri baglılıgını yaratmak amacı ile iyi ve hatasız hizmet üretecektir DİF MÜHENDİSLİK Kalite Politikası olarak -koşulsuz müşteri memnuniyeti ve beklentilerini saglamayı -zamanında ve dogru hizmet üretmeyi -tüm kademe ve birimlerimizde güncel kalite standartlarını uygulamayı -tam motivasyon ile ekip çalışmasını gerçekleştirmeyi ekip ruhunu yaygınlaştırmayı müşteri baglılıgı yaratmayı -sürekli araştırma geliştirme ve iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmayı faaliyetlerrimizle ilgili ulusal ve yerel çevre politikalarına geçerli çevre yönetim standartlarına uyum saglamayı taahhüt ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları